• На Буковині розмитнили понад 4200 євроблях

На Буковині розмитнили понад 4200 євроблях

.

Источник: Платинова Буковина

 Буковинські митники розмитнили понад 4200 євроблях
Залишився місяць до завершення пільгового періоду здійснення митного оформлення легкових транспортних засобів з іноземною реєстрацією.
Понад 273 млн. грн. – таку суму сплатили громадяни, які здійснили у Чернівецькій митниці митне оформлення своїх автомобілів з іноземною реєстрацією упродовж періоду з 25 листопада 2018 року по 22 січня 2019 року включно.
За цей час громадяни розмитнили 4253 транспортних засоби. Це авто, які були ввезені на митну територію України з 1 січня 2015 року до набрання чинності нових правил ввезення таких автомобілів та перебували у митних режимах «тимчасове ввезення» або «транзит».
Протягом минулої доби, 22 січня, було оформлено 184 автомобілі з «єврономерами», за них сплачено майже 12 млн. грн. митних платежів.
Нагадаємо: два місяці минуло з тих пір, як внесено зміни до податкового і митного законодавства. 25 листопада 2018 набрали чинності Закони України 08 листопада 2018 року № 2611-VIII та 2612-VIII, якими встановлено нові ставки акцизного податку та запроваджено тимчасовий порядок митного оформлення автомобілів, а також посилено відповідальність за недотримання вимог законодавства під час використання автомобілів на іноземній реєстрації.
Зокрема, громадяни можуть скористатись пільгою у 50% щодо нарахування акцизного податку при митному оформленні своїх автомобілів. Пільговий період діятиме упродовж 90 днів з дня набуття чинності Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів», - тобто до 22 лютого 2019 року. Встановлений Законом №2611-VIII коефіцієнт застосовується для легкових транспортних засобів, що використовувались, які ввозяться на територію України фізичною особою для власного використання в кількості один транспортний засіб на таку особу.
Нагадаємо, що здійснити митне оформлення транспортних засобів для вільного обігу в зоні діяльності Чернівецької митниці ДФС громадяни можуть у відділі митного оформлення №1 за адресою: м.Чернівці, вул. Руська, 248 М. Час роботи відділу: з 09:00 год до 24:00 год щодня (без вихідних).

Источник: Сайт Краматорська

Як вже інформувала Донецька митниця ДФС, з 25 листопада 2018 року набрали чинності Закони України, якими внесені зміни до Податково та Митного кодексів України в частині оподаткування та розмитнення авто на єврономерах.
Однією з норм вищезазначених законів, передбачено звільнення від відповідальності за порушення митних правил тих осіб, які ввезли такі авто в період з 1 січня 2015 року до 24 листопада 2018 та порушили норми митного законодавства України, однак звернулись або планують звернутися до митниці для їх легалізації в термін, до кінця травня 2019 року.
Водночас, законодавець передбачив більш суворе покарання для тих власників транспортних засобів з іноземною реєстрацією, які вчасно не потурбувались про їх митне оформлення до 24 травня 2019 року.
Звертаємо увагу, що законодавством встановлюється покарання не тільки для тих осіб, які ввезли автівки на єврономерах на територію України, а і для тих, хто ними керує. До того ж, від кінця травня поточного року штрафні санкції, що застосовуватимуться зростуть до 170 тис грн, а в окремих випадках, передбачається можливість застосування конфіскації таких авто.
Одним із завдань митниці є - боротьба з порушеннями митних правил. Разом з тим, акцентуємо Вашу увагу, що митниця не є каральним органом, ціллю якого є притягнення до адміністративної відповідальності. Донецька митниця ДФС звертається до всіх власників транспортних засобів, ввезених на територію України в митних режимах транзиту або тимчасового ввезення у період з 01 січня 2015 року до 24 листопада 2018, з проханням вчасно звернутись до митниці (митних постів) з питань митного оформлення зазначених транспортних засобів.
Донецька митниця ДФС
Источник: 6264.com.ua

Источник: Про захід

Фахівці Закарпатської митниці ДФС нагадують, якщо при митному оформлені транспортних засобів застосовані знижені ставки акцизного податку із зобов'язанням сплатити цей податок, у разі відчуження протягом 365 днів з дня реєстрації цих транспортних засобів, у зв'язку з виключення норми пункту 15 підрозділу 5 розділу ХХ "Перехідних положень" Податкового кодексу України, таке зобов'язання в частині сплати акцизного податку за повними ставками на сьогодні відсутнє.

Про це йдеться у листі Державної фіскальної служби України від 29 грудня 2018 року №40672/7/99-99-19-01-01-17.

Варто взяти до уваги, що до 22 лютого 2019 року громадяни мають право скористатись пільговою ставкою акцизного податку із застосуванням коефіцієнта 0,5 при оформленні транспортних засобів, ввезених на митну територію України в митних режимах "транзит" та "тимчасове ввезення" з 1 січня 2015 року з порушенням умов їх ввезення. 90-тиденний пільговий період визначення ставки акцизного податку встановлено Законом від 8
листопада 2018 року № 2611-VIII "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів".

Нарахування акцизного податку здійснюється за єдиною формулою, яка складається з базової ставки, помноженої на коефіцієнт об'єму двигуна та коефіцієнт транспортного засобу.

Базова ставка визначається окремо для кожного транспортного засобу в залежності від типу двигуна (бензиновий або дизельний) і в залежності від об'ємів циліндра.

Бензиновий і дизельний - це 50 євро або 100 євро від об'єму циліндру та 75 євро або 150 євро відповідно.

Коефіцієнт об'єму двигуна визначається діленням об'єму циліндру двигуна внутрішнього згорання відповідного транспортного засобу на 1000 куб. сантиметрів.

Коефіцієнт віку дорівнює кількості повних календарних років, наступних за роком виробництва відповідного транспортного засобу до року визначення ставки податку. Для нових транспортних засобів та авто, що використовувалися до одного повного календарного року, коефіцієнт дорівнює 1, а для транспортних засобів, що використовувалися понад п'ятнадцять повних календарних років, коефіцієнт дорівнює 15.

ДФС у Закарпатській області

Источник: Про захід

Через 30 днів завершується пільговий період митного оформлення
транспортних засобів на іноземній реєстрації.
22 лютого 2019 року спливає термін пільгового періоду застосування ставки
акцизного податку (коефіцієнт 0,5) для митного оформлення автомобілів на
іноземній реєстрації. Після його завершення власники таких авто будуть
сплачувати акцизний податок за повною ставкою, як це передбачено чинним
законодавством.
Також через 180 днів з початку дії закону України від 08 листопада 2018
року № 2612-VIII, а саме 24 травня 2019 року закінчується період, після якого при
перевищенні строку транзиту або тимчасового ввезення транспортного засобу на
іноземній реєстрації більше ніж на 30 діб власнику такого автомобіля загрожує
штраф у розмірі 170 тис. грн. або конфіскація транспортного засобу за рішенням
суду.
Як відомо, 25 листопада 2018 року набрали чинності Закони України від 08
листопада 2018 року № 2611-VIII та № 2612-VIII, які запровадили новий порядок
митного оформлення транспортних засобів на іноземній реєстрації.
Відтоді у Львівській митниці ДФС оформлено майже 8 тис. авто. З них
понад 5 тис. так званих євроблях. До Держбюджету сплачено податків у сумі
майже 480 млн. грн., з них майже 212 млн. грн. до Пенсійного фонду.

ДФС у Львівській області

Источник: Львівський портал

Через 30 днів завершується пільговий період митного оформлення транспортних засобів на іноземній реєстрації. Відтак у ДФС розповідають, що водіям варто чекати після завершення цього періоду.


 


Так, 22 лютого 2019 року спливає термін пільгового періоду застосування ставки акцизного податку (коефіцієнт 0,5) для митного оформлення автомобілів на іноземній реєстрації. Після його завершення власники таких авто будуть сплачувати акцизний податок за повною ставкою, як це передбачено чинним законодавством.


Також через 180 днів з початку дії закону України від 08 листопада 2018 року, а саме 24 травня 2019 року закінчується період, після якого при перевищенні строку транзиту або тимчасового ввезення транспортного засобу на іноземній реєстрації більше ніж на 30 діб власнику такого автомобіля загрожує штраф у розмірі 170 тис. грн. або конфіскація транспортного засобу за рішенням суду.


Як відомо, 25 листопада 2018 року набрали чинності Закони України від 8 листопада 2018 року, які запровадили новий порядок митного оформлення транспортних засобів на іноземній реєстрації.


Відтоді у Львівській митниці ДФС оформлено майже 8 тис. авто. З них понад 5 тис. так званих євроблях. До Держбюджету сплачено податків у сумі майже 480 млн. грн., з них майже 212 млн. грн. до Пенсійного фонду.


Раніше Львівський портал повідомляв, що із 25 листопада діють нові правила ввезення авто на іноземній реєстрації. Також нещодавно Львівська митниця ДФС встановила новий рекорд щодо оформлення автомобілів на іноземній реєстрації: 411 авто за добу.


Детальніше про нові правила читайте у нашому матеріалі: «Або розмитнюємо, або вивозимо. Все, що потрібно знати власникам «євроблях».


Источник: Херсонщина за день

На митному посту «Херсон-центральний»
Митниці ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі,
який розташований у м. Олешки, відбулась інформаційно - просвітницька
акція «Все про авто на євро номерах» за участю керівного складу відомства, представників засобів
масової інформації та митних брокерів. Про це інформує прес-служба ДФС області.
Захід розпочав перший заступник
начальника Митниці Едуард Іванський,
який наголосив на необхідності привернення уваги херсонців - власників авто на
євро номерах до змін у митному законодавстві щодо пільгового режиму митного оформлення транспортних засобів для їх
вільного обігу на території України до 23 лютого 2018 року.
Продовжив
захід начальник митного поста
«Херсон-центральний» Валерій Косій, який роз’яснив положення постанови
Кабінету Міністрів України від 12.12.2018 № 1077 «Про тимчасовий Порядок
виконання митних формальностей під час здійснення митного оформлення
транспортних засобів для їх вільного обігу на митній території України». Цим
документом визначаються митні формальності для власників автомобілів на євро
номерах під час здійснення їх митного оформлення та ввезені на митну територію
України в період із 01.01.2015 до 25.11.2018, транспортних засобів, що
перебувають або перебували у митних режимах тимчасового ввезення або були
вивезені за межі митної території України після 25.11.2018 та ввезені повторно.
Начальник управління організації митного контролю Олександр Бакулін детально проінформував присутніх про практичне
застосування норми Митного
кодексу України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України. Зокрема, щодо процедури митного оформлення автівок,
обчислення їх митної вартості, подання митної декларації та документів для
оформлення транспортних засобів. Окремо зосередив увагу на відповідальності за
порушення норм положення після закінчення пільгового режиму митного оформлення транспортних
засобів.

Источник: 0372.юа

Залишився місяць до завершення пільгового періоду здійснення митного оформлення легкових транспортних засобів з іноземною реєстрацією.
Понад 273 млн. грн. – таку суму сплатили громадяни, які здійснили у Чернівецькій митниці митне оформлення своїх автомобілів з іноземною реєстрацією упродовж періоду з 25 листопада 2018 року до 22 січня 2019 року включно.
За цей час громадяни розмитнили 4253 транспортних засоби. Це авто, які були ввезені на митну територію України з 1 січня 2015 року до набрання чинності нових правил ввезення таких автомобілів та перебували у митних режимах «тимчасовеввезення» або «транзит».
Протягом минулої доби, 22 січня, було оформлено 184 автомобілі з «єврономерами», за них сплачено майже 12 млн. грн. митних платежів.
Нагадаємо, що здійснити митне оформлення транспортних засобів для вільного обігу в зоні діяльності Чернівецької митниці ДФС громадяни можуть у відділі митного оформлення №1 за адресою: м.Чернівці, вул. Руська, 248 М. Час роботи відділу: з 09:00 год до 24:00 год щодня (без вихідних). 
Джерело: 0372.ua

Источник: ІА Galka

24Як повідомили в Івано-Франківській митниці ДФС, під час опрацювання інформації, отриманої від своїх колег з країн Європейського союзу, працівники управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії митниці виявили 5 випадків розмитнення легкових автомобілів за підробленими договорами купівлі-продажу.Зокрема встановлено, що в документах, наданих громадянами для перевірки, занижено вартість придбання транспортних засобів та змінені  відомості щодо осіб, які їх придбавали.


За даними фактами Івано-Франківською митницею порушено 5 адміністративних справ про порушення митних правил за частиною 1 статті 483 Митного кодексу України на загальну суму понад 796 тисяч гривень.


Рішення про притягнення осіб до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу та конфіскації автомобілів буде приймати суд.


Нагадаємо, до 22 лютого 2019 року громадяни мають право скористатись пільговою ставкою акцизного податку із застосуванням коефіцієнта 0,5 при оформленні транспортних засобів, ввезених на митну територію України в митних режимах «транзит» та «тимчасове ввезення» з 1 січня 2015 року з порушенням умов їх ввезення. Пільговий період визначення ставки акцизного податку терміном 90 днів, встановлено Законом від 8 листопада 2018 року № 2611-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів».


 


Источник: Час Закарпаття

Фахівці Закарпатської митниці ДФС нагадують, якщо при митному оформлені транспортних засобів застосовані знижені ставки акцизного податку із зобов’язанням сплатити цей податок, у разі відчуження протягом 365 днів з дня реєстрації цих транспортних засобів, у зв’язку з виключення норми пункту 15 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» Податкового кодексу України, таке зобов’язання в частині сплати акцизного податку за повними ставками на сьогодні відсутнє.Про це йдеться у листі Державної фіскальної служби України від 29 грудня 2018 року №40672/7/99-99-19-01-01-17 (http://sfs.gov.ua/zakonodavstvo/mitne-zakonodavstvo/listi/73117.html).Варто взяти до уваги, що до 22 лютого 2019 року громадяни мають право скористатись пільговою ставкою акцизного податку із застосуванням коефіцієнта 0,5 при оформленні транспортних засобів, ввезених на митну територію України в митних режимах «транзит» та «тимчасове ввезення» з 1 січня 2015 року з порушенням умов їх ввезення. 90-тиденний пільговий період визначення ставки акцизного податку встановлено Законом від 8 листопада 2018 року № 2611-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів».Нарахування акцизного податку здійснюється за єдиною формулою, яка складається з базової ставки, помноженої на коефіцієнт об’єму двигуна та коефіцієнт транспортного засобу.Базова ставка визначається окремо для кожного транспортного засобу в залежності від типу двигуна (бензиновий або дизельний) і в залежності від об’ємів циліндра.Бензиновий і дизельний – це 50 євро або 100 євро від об’єму циліндру та 75 євро або 150 євро відповідно.Коефіцієнт об’єму двигуна визначається діленням об’єму циліндру двигуна внутрішнього згорання відповідного транспортного засобу на 1000 куб. сантиметрів.Коефіцієнт віку дорівнює кількості повних календарних років, наступних за роком виробництва відповідного транспортного засобу до року визначення ставки податку. Для нових транспортних засобів та авто, що використовувалися до одного повного календарного року, коефіцієнт дорівнює 1, а для транспортних засобів, що використовувалися понад п’ятнадцять повних календарних років, коефіцієнт дорівнює 15.

Источник: transkarpatia.net

Фахівці Закарпатської митниці ДФС нагадують, якщо при митному оформлені транспортних засобів застосовані знижені ставки акцизного податку із зобов’язанням сплатити цей податок, у разі відчуження протягом 365 днів з дня реєстрації цих транспортних засобів, у зв’язку з виключення норми пункту 15 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» Податкового кодексу України, таке зобов’язання в частині сплати акцизного податку за повними ставками на сьогодні відсутнє. Про це йдеться у листі Державної фіскальної служби України від 29 грудня 2018 року №40672/7/99-99-19-01-01-17 (http://sfs.gov.ua/zakonodavstvo/mitne-zakonodavstvo/listi/73117.html). Варто взяти до уваги, що до 22 лютого 2019 року громадяни мають право скористатись пільговою ставкою акцизного податку із застосуванням коефіцієнта 0,5 при оформленні транспортних засобів, ввезених на митну територію України в митних режимах «транзит» та «тимчасове ввезення» з 1 січня 2015 року з порушенням умов їх ввезення. 90-денний пільговий період визначення ставки акцизного податку встановлено Законом від 8 листопада 2018 року № 2611-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів». Нарахування акцизного податку здійснюється за єдиною формулою, яка складається з базової ставки, помноженої на коефіцієнт об’єму двигуна та коефіцієнт транспортного засобу. Базова ставка визначається окремо для кожного транспортного засобу в залежності від типу двигуна (бензиновий або дизельний) і в залежності від об’ємів циліндра. Бензиновий і дизельний – це 50 євро або 100 євро від об’єму циліндру та 75 євро або 150 євро відповідно. Коефіцієнт об’єму двигуна визначається діленням об’єму циліндру двигуна внутрішнього згорання відповідного транспортного засобу на 1000 куб. сантиметрів. Коефіцієнт віку дорівнює кількості повних календарних років, наступних за роком виробництва відповідного транспортного засобу до року визначення ставки податку. Для нових транспортних засобів та авто, що використовувалися до одного повного календарного року, коефіцієнт дорівнює 1, а для транспортних засобів, що використовувалися понад п’ятнадцять повних календарних років, коефіцієнт дорівнює 15. ДФС у Закарпатській області

Источник: Високий вал

З 25 листопада 2018 року на Чернігівщині розмитнили 860 машин на європейських номерах, - повідомляє UA: Чернігів.

 

Бо саме з 25 листопада, набрали чинності два закони про новий порядок розмитнення іноземних авто.

 

Чернігівська митниця ДФС звертає увагу, що пільговий період дії ставки акцизного податку (коефіцієнт 0,5) для митного оформлення легкових транспортних засобів діє протягом 90 календарних днів з дня набрання чинності цим Законом, тобто до 22 лютого 2019 включно.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НА ЧЕРНІГІВЩИНІ ВОДІЇВ НА «ЄВРОБЛЯХАХ» ЗАКЛИКАЮТЬ ВСТИГНУТИ ОФОРМИТИ АВТО ЗА ПІЛЬГОВИМИ СТАВКАМИ

 

Тимчасовий порядок виконання митних формальностей під час здійснення митного оформлення транспортних засобів для їх вільного обігу на митній території України, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 12.12.2018 № 1077, діє до 23 травня 2019 (включно).

 

А з 24 травня 2019 року вступають в дію норми законів України, які посилюють адміністративну відповідальність за правопорушення, пов’язані, зокрема, з порушеннями митних правил стосовно транспортних засобів особистого користування, зареєстрованих в реєстраційних органах іноземних країн, щодо яких не дотримано умови (вимоги) митних режимів транзиту або тимчасового ввезення.

 

Також Чернігівська митниця ДФС повідомляє про місця митного оформлення транспортних засобів особистого користування, детальніше їх можна переглянути ТУТ.

 

 Фото – з мережі.

Источник: Панорама

Фахівці Закарпатської митниці ДФС нагадують, якщо при митному оформлені транспортних засобів застосовані знижені ставки акцизного податку із зобовязанням сплатити цей податок, у разі відчуження протягом 365 днів з дня реєстрації цих транспортних засобів, у звязку з виключення норми пункту 15 підрозділу 5 розділу ХХ Перехідних положень Податкового кодексу України, таке зобовязання в частині сплати акцизного податку за повними ставками на сьогодні відсутнє.
Про це йдеться у листі Державної фіскальної служби України.
Варто взяти до уваги, що до 22 лютого 2019 року громадяни мають право скористатись пільговою ставкою акцизного податку із застосуванням коефіцієнта 0,5 при оформленні транспортних засобів, ввезених на митну територію України в митних режимах транзит та тимчасове ввезення з 1 січня 2015 року з порушенням умов їх ввезення. 90-тиденний пільговий період визначення ставки акцизного податку встановлено Законом від 8 листопада 2018 року № 2611-VIII Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів.
Читайте також: Закарпатська митниця розмитнює за новим законом 200 автомобілів за день
Нарахування акцизного податку здійснюється за єдиною формулою, яка складається з базової ставки, помноженої на коефіцієнт обєму двигуна та коефіцієнт транспортного засобу.
Базова ставка визначається окремо для кожного транспортного засобу в залежності від типу двигуна (бензиновий або дизельний) і в залежності від обємів циліндра.
Бензиновий і дизельний це 50 євро або 100 євро від обєму циліндру та 75 євро або 150 євро відповідно.
Коефіцієнт обєму двигуна визначається діленням обєму циліндру двигуна внутрішнього згорання відповідного транспортного засобу на 1000 куб. сантиметрів.
Коефіцієнт віку дорівнює кількості повних календарних років, наступних за роком виробництва відповідного транспортного засобу до року визначення ставки податку. Для нових транспортних засобів та авто, що використовувалися до одного повного календарного року, коефіцієнт дорівнює 1, а для транспортних засобів, що використовувалися понад пятнадцять повних календарних років, коефіцієнт дорівнює 15.

Источник: nrcu.gov.ua


Митниці Державної фіскальної служби 22 січня оформили 2,7 тисяч автотранспортних засобів з іноземною реєстрацією на суму 170,5 мільйонів гривень.

Про це повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби.

"Загалом з 25 листопада 2018 року по 22 січня 2019 року було оформлено майже 44 тисячі автомобілів з єврономерами. Це автівки, які були ввезені на митну територію України з 1 січня 2015 року до набрання чинності нових правил ввезення таких автомобілів та перебувають у митних режимах тимчасового ввезення або транзиту. За ці транспортні засоби було сплачено майже 2,8 млрд грн", — йдеться у повідомленні.

За даними ДФС, із загальної кількості розмитнених авто 36,7 тисяч — це ті, які перебували на митній території України з порушенням вимог Митного кодексу України. За них власники добровільно сплатили 312 млн грн (8500 за кожне авто). Це звільнило їх від адміністративної відповідальності за недотримання вимог митних режимів при ввезенні транспортного засобу з іноземною реєстрацією, строки та умови ввезення якого не дотримані.

Нагадаємо, що 22 лютого 2019 року спливає термін пільгового періоду застосування ставки акцизного податку (коефіцієнт 0,5) для митного оформлення автомобілів з іноземною реєстрацією. Після цього часу власники таких автівок будуть сплачувати акцизний податок за повною ставкою.

Як повідомлялося, 8 листопада 2018 року Верховна Рада схвалила нову модель оподаткування авто з іноземною реєстрацією. Згідно із законом, вартість розмитнення авто визначатиметься залежно від базової ставки і двох коефіцієнтів — об'єму двигуна і віку авто. Цьому передували протести власників авто з єврономерами.

Источник: Винница.info

 На Вінниччині митне оформлення так званих «єврономерних» авто досягло свого апогею. 22 січня на митних постах Вінницької митниці ДФС було здійснено митне оформлення рекордної для області кількості транспортних засобів – 126. Відтак до Державного бюджету перераховано 8,2 млн грн., з них до Пенсійного фонду – 7,2 млн грн.
Про це повідомляє ГУ ДФС у Вінницькій області.
Загалом, з моменту набрання чинності Законів України № 2611-VIII та № 2612-VIII стосовно внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів та внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України, у Вінницькій митниці ДФС було оформлено 2859 транспортних засобів, з них – 1960 авто на «єврономерах».
Зауважимо, що до закінчення терміну, протягом якого громадяни можуть здійснити митне оформлення транспортних засобів зі знижкою акцизного податку на половину, залишилося менше місяця. Тож, починаючи з 23 лютого 2019 року митне оформлення буде здійснюватись за повними ставками акцизного податку.
Наразі Вінницька митниця ДФС створила всі умови для здійснення швидкого та якісного митного оформлення транспортних засобів та рекомендує власникам автівок на «єврономерах» оформити їх належним чином. Нагадуємо, що цю процедуру можна здійснити на митних постах: «Вінниця-центральний» (відділи митного оформлення №1 та №2), «Гайсин», «Піщанка», «Ямпіль», «Дністер» (відділи митного оформлення №1, «Автомобільний», «Бронниця»). 
Вінниця.inf

Источник: Te-News

Проблемні питання, що виникають при оформленні транспортних засобів на іноземній реєстрації, переважно – так званих «євроблях», обговорили на Тернопільській митниці, - пише Терен.
Про це повідомили у Секторі комунікацій Головного управління Державної фіскальної служби (ГУ ДФС) в області.
Власне, це була спільнa нaрaдa керівництва митниці із декларантами і місцевими митними брокерами щодо непростих ситуацій, що виникають нині при здійсненні митного оформлення транспортних засобів, які були у використанні і перебували у митному режимі тимчасового ввезення або транзиту. Метою фахівців було налагодити напрями ефективної співпраці. Тож спершу начальник Тернопільської митниці ДФС Оксaнa Aнтонович коротко поінформувaлa присутніх про підсумки роботи митниці у 2018 році і відзначила зростання надходжень митних платежів до бюджету.
Згодом учасники наради обговорили основні новації і зміни у законодавстві, зумовлені набранням чинності із 25.11.2018 р. Законів від 08.11.2018 р. №2611-VIII та №2612-VIII. Нагадаємо, після цього і запровадили новий порядок митного оформлення транспортних засобів на іноземній реєстрації.
– Зазначу, 22 лютого 2019 року спливає термін пільгового періоду застосування ставки акцизного податку (коефіцієнт 0,5) для митного оформлення автомобілів на іноземній реєстрації, – каже начальник митного посту «Тернопіль-центральний» Іван Шлюсар. – Після цього власники таких авто будуть сплачувати акцизний податок за повною ставкою, як це передбачили чинним законодавством.
За словами заступника начальника митниці-начальника управління протидії митним правопорушенням Володимира Петрука, протягом 180-ти днів від початку дії закону, а саме до 24 травня 2019 року, діє пільговий період, після закінчення якого при перевищенні строку транзиту або тимчасового ввезення транспортного засобу на іноземній реєстрації більше як на 30 діб, власнику такого авто загрожуватиме штраф у розмірі 170 тис. грн або конфіскація транспортного засобу за рішенням суду.
Крім того, декларантам і брокерaм повідомили про основні порушення і помилки, які вони допускають при здійсненні декларування товaрів і транспортних засобів. Принагідно фахівцям нагадали і про передбачену за неточності відповідальність. У свою чергу, митні брокери і представники бізнесу мали змогу того дня звернутися до керівництва митниці із гострими запитаннями, що виникали при здійсненні митних процедур.

Источник: favoritekherson.co

23 січня на митному посту «Херсон-центральний» Митниці ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, який розташований у м. Олешки, відбулась інформаційно - просвітницька акція «Все про авто на євро номерах» за участю керівного складу відомства, представників засобів масової інформації та митних брокерів.Захід розпочав перший заступник начальника Митниці Едуард Іванський, який наголосив на необхідності привернення уваги херсонців - власників авто на євро номерах до змін у митному законодавстві щодо пільгового режиму митного оформлення транспортних засобів для їх вільного обігу на території України до 23 лютого 2018 року.Продовжив захід начальник митного поста «Херсон-центральний» Валерій Косій, який роз’яснив положення постанови Кабінету Міністрів України від 12.12.2018 № 1077 «Про тимчасовий Порядок виконання митних формальностей під час здійснення митного оформлення транспортних засобів для їх вільного обігу на митній території України». Цим документом визначаються митні формальності для власників автомобілів на євро номерах під час здійснення їх митного оформлення та ввезені на митну територію України в період із 01.01.2015 до 25.11.2018, транспортних засобів, що перебувають або перебували у митних режимах тимчасового ввезення або були вивезені за межі митної території України після 25.11.2018 та ввезені повторно.Начальник управління організації митного контролю Олександр Бакулін детально проінформував присутніх про практичне застосування норми Митного кодексу України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України. Зокрема, щодо процедури митного оформлення автівок, обчислення їх митної вартості, подання митної декларації та документів для оформлення транспортних засобів. Окремо зосередив увагу на відповідальності за порушення норм положення після закінчення пільгового режиму митного оформлення транспортних засобів.На завершення заходу для учасників акції провели цікаву екскурсію у зоні митного оформлення митного поста «Херсон-центральний» в режимі реального часу.ГУ ДФС у Херсонській області

Источник: leopolis.news

Протягом 22 січня було здійснено митне оформлення 2,7 тис. автомобілів з єврономерами. За них власники сплатили 170,5 млн грн платежів.


Про це повідомляє прес-служба ДФС.


Загалом з 25 листопада 2018 року по 22 січня 2019 року (включно) було оформлено майже 44 тис. автомобілів з єврономерами. Це автівки, які були ввезені на митну територію України з 1 січня 2015 року до набрання чинності нових правил ввезення таких автомобілів та перебувають у митних режимах тимчасового ввезення або транзиту. За ці транспортні засоби було сплачено майже 2,8 млрд грн.


Із загальної кількості розмитнених авто 36,7 тис. –  це ті, які перебували на митній території України з порушенням вимог Митного кодексу України. За них власники добровільно сплатили 312 млн грн (8500 за кожне авто). Це звільнило їх від адміністративної відповідальності за недотримання вимог митних режимів при ввезенні транспортного засобу з іноземною реєстрацією, строки та умови ввезення якого не дотримані.


Нагадаємо, що 22 лютого 2019 року спливає термін пільгового періоду застосування ставки акцизного податку (коефіцієнт 0,5) для митного оформлення автомобілів з іноземною реєстрацією. Після цього часу власники таких автівок будуть сплачувати акцизний податок за повною ставкою. Наразі це передбачено чинним законодавством. Тому звертаємо увагу всіх власників автомобілів з іноземною реєстрацією: не чекайте останніх днів, а вчасно оформлюйте свої транспортні засоби.


У ДФС попереджають власників «євроблях» про шахраївLeopolis.news


Источник: Кордон

За минулу добу оформлено рекордну кількість автомобілів з єврономерами – 2,7 тисяч.


Про це повідомили у прес-службі ДФС.


За них власники сплатили 170,5 млн грн. платежів.


Загалом з 25 листопада 2018 року по 22 січня 2019 року (включно) було оформлено майже 44 тис. автомобілів з єврономерами. Це автівки, які були ввезені на митну територію України з 1 січня 2015 року до набрання чинності нових правил ввезення таких автомобілів та перебувають у митних режимах тимчасового ввезення або транзиту. За ці транспортні засоби було сплачено майже 2,8 млрд грн.


Із загальної кількості розмитнених авто 36,7 тис. – це ті, які перебували на митній території України з порушенням вимог Митного кодексу України. За них власники добровільно сплатили 312 млн грн (8500 за кожне авто). Це звільнило їх від адміністративної відповідальності за недотримання вимог митних режимів при ввезенні транспортного засобу з іноземною реєстрацією, строки та умови ввезення якого не дотримані.


Нагадаємо, що 22 лютого 2019 року спливає термін пільгового періоду застосування ставки акцизного податку (коефіцієнт 0,5) для митного оформлення автомобілів з іноземною реєстрацією. Після цього часу власники таких автівок будуть сплачувати акцизний податок за повною ставкою.


Наразі це передбачено чинним законодавством. Тому звертаємо увагу всіх власників автомобілів з іноземною реєстрацією: не чекайте останніх днів, а вчасно оформлюйте свої транспортні засоби.


Источник: Бріз


Сьогодні в Головному управлінні Державної фіскальної служби у Івано-Франківській області пройшов безкоштовний семінар для платників податків.На зустрічі обговорювалась тема "Новини податкового законодавства. Подання податкової звітності суб'єктами господарювання за 2018 рік. Деклараційна кампанія 2019. Порядок розмитнення транспортних засобів".Актуальним для присутніх стало питання митного оформлення транспортних засобів.За словами начальника відділу організації митного контролю та оформлення Івано-Франківської митниці ДФС Олександра Винничука, у листопаді 2018 року набрали чинності закони, які внесли зміни до Митного і Податкового кодексів України щодо митного оформлення автотранспорту.

На сьогоднішній день для розмитнення авто та його вільного обігу на території України необхідні такі документи:- митна декларація, яка подається на транспортний засіб, що декларується;
- реєстраційні документи (в основному техпаспорт);
- документи, які свідчать про право власності або право розпоряджатися таким транспортним засобом;
- рахунок- фактура або інший документ, який визначає вартість транспорту."Транспортні засоби, які ввозяться на територію України для вільного обігу, обов"язково мають бути зняті з реєстрації у відповідних органах іноземних держав", - наголосив Олександр Винничук.Митне оформлення можна здійснити в будь-якій митниці на всій території України. На Прикарпатті є шість пунктів митного оформлення. У Івано-Франківську знаходиться три підрозділи і по-одному є у Коломиї, Калуші та Долині.Із транспортних засобів, що ввозяться в Україну справляється мито, акцизний податок і податок на додану вартість.Ставка мита становить 10% від митної вартості. Акцизний податок вираховується шляхом множення певних ставок і коефіцієнтів та залежить від віку авто, типу та об"єму двигуна."Нижчий акциз буде сплачуватися із новішого транспорту, який має бензиновий двигун меншого об"єму. Вищий акцизний податок буде сплачуватися із старіших дизельних авто з великим об"ємом двигуна", - зазначив Начальник відділу організації митного контролю та оформлення Івано-Франківської митниці ДФС.Також Олександр Винничук зауважив, що після 22 лютого 2019 року акцизний податок буде вдвічі більшим ніж на сьогоднішній день. Від 25 листопада 2018 року Івано-Франківською митницею оформлено понад 4 тис 100 транспортних засобів. З них 1260 одиниць - це, так звані, "євробляхи". "Це більше, ніж в аналогічний період 2017 року", - повідомив Олександр Винничук.З 24 травня 2019 року штрафи за порушення митних режимів тимчасового ввезення і транзиту щодо транспортних засобів буде підвищено. Сума становитиме від 170 грн. до 170 тис. грн. із можливою конфіскацією транспортного засобу.Олександра Сусяк, для БРІЗ

Источник: odesa.depo.ua

У період з 25 листопада минулого року до 20 січня поточного на Одеській митниці ДФС оформили 1630 транспортних засобів з іноземною реєстрацією, повідомляє Depo.Одеса з посиланням на інформацію ДФС в Одеській області.

За митне оформлення автомобілів з іноземною реєстрацією, здійснене у зоні діяльності Одеської митниці ДФС, громадяни вже сплатили майже 105 млн грн. Власники автівок, які перебували з порушенням вимог законодавства на території України, добровільно сплатили до бюджету 7,3 млн грн. Це звільнило їх від адміністративної відповідальності за недотримання вимог митних режимів при ввезенні транспортного засобу з іноземною реєстрацією, строки та умови ввезення якого не дотримані.

"Одеська митниця ДФС нагадує, що 90-денний пільговий період визначення ставки акцизного податку, який встановлено Законом України від 08.11.2018 № 2611-VIII "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів", спливає 22 лютого 2019 року. Тобто тільки до 22 лютого поточного року громадяни мають право скористатись пільговою ставкою акцизного податку із застосуванням коефіцієнта 0,5 при оформленні транспортних засобів, ввезених на митну територію України в митних режимах "транзит" та "тимчасове ввезення" з 1 січня 2015 року по 25 листопада 2018 року. Після завершення пільгового періоду, тимчасове митне оформлення транспортних засобів, по яких не дотримані строки та вимоги митних режимів транзиту або тимчасового ввезення, буде здійснюватись за умови сплати митних платежів і добровільної сплати до державного бюджету коштів у розмірі 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (8500 грн)", - повідомили в митниці.

Нагадаємо, за добу на буковинській митниці оформили понад 200 "євроблях".

Источник: Народне слово

Буськe управління ГУ ДФС у Львівській області інформує, що 22 лютого 2019 року спливає термін пільгового періоду застосування ставки акцизного податку (коефіцієнт 0,5) для митного оформлення автомобілів на іноземній реєстрації. Після його завершення власники таких авто будуть сплачувати акцизний податок за повною ставкою, як це передбачено чинним законодавством.


Також через 180 днів з початку дії Закону України від 08.11.2018 № 2612-VIII, а саме 24 травня 2019 року закінчується період, після якого при перевищенні строку транзиту або тимчасового ввезення транспортного засобу на іноземній реєстрації більше ніж на 30 діб власнику такого автомобіля загрожує штраф у розмірі 170 тис грн. або конфіскація транспортного засобу за рішенням суду.


Нагадуємо, 25 листопада 2018 року набрали чинності Закони України від 08.11.2018 № 2611-VIII та № 2612-VIII, які запровадили новий порядок митного оформлення транспортних засобів на іноземній реєстрації. Відтоді у Львівській митниці ДФС оформлено майже 8 тис авто. З них понад 5 тис так званих «євроблях». До державного бюджету сплачено майже 480 млн грн податків, з них майже 212 млн грн до Пенсійного фонду.


Cектор організаційного забезпечення


The post Пільговий період митного оформлення транспортних засобів на іноземній реєстрації спливає appeared first on "Золочів.нет".


Источник: Прямой

Державна фіскальна служба України здійснила рекордну кількість митних оформлень за добу, розмитнивши 2,7 тис. автомобілів з єврономерами. За них власники сплатили 170,5 млн грн.


Про це повідомляється на сайті ДФС.


"Враховуючи спливаючий термін пільгового періоду застосування ставки акцизного податку для митного оформлення автомобілів з іноземною реєстрацією, громадяни почали активніше оформлювати свої автівки. Так, протягом минулої доби, 22 січня було здійснено митне оформлення 2,7 тис. автомобілів з єврономерами. За них власники сплатили 170,5 млн грн платежів".


У повідомленні також вказується загальна кількість розмитнених "євроблях" за останні два місяці.


"Загалом з 25 листопада 2018 року по 22 січня 2019 року (включно) було оформлено майже 44 тис. автомобілів з єврономерами. Це автівки, які були ввезені на митну територію України з 1 січня 2015 року до набрання чинності нових правил ввезення таких автомобілів та перебувають у митних режимах тимчасового ввезення або транзиту. За ці транспортні засоби було сплачено майже 2,8 млрд грн".


Також у заяві говориться, що більшість власників автівок з єврономерами платили штраф за порушення митного законодавства.


"Із загальної кількості розмитнених авто 36,7 тис. – це ті, які перебували на митній території України з порушенням вимог Митного кодексу України. За них власники добровільно сплатили 312 млн грн (8500 за кожне авто). Це звільнило їх від адміністративної відповідальності за недотримання вимог митних режимів при ввезенні транспортного засобу з іноземною реєстрацією, строки та умови ввезення якого не дотримані".


Нагадаємо, ДФС запустила сервіс з автоматичного заповнення декларацій.


Також слідкуйте за "Прямим" у FacebookTwitter Telegram та Instagram.


Сообщение В Україні за один день розмитнено рекордну кількість "євроблях" появились сначала на Прямий Онлайн.


Источник: Сайт Краматорська

Донецька митниця ДФС нагадує, що 8 листопада 2018 року набув чинності Закон України №2611-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів» (далі-Закон), яким внесені зміни стосовно оподаткування акцизом легкових авто.
Суттєвим є встановлення 90 денного терміну застосування пільгового коефіцієнту - 0,5 для розмитнення автомобілів на єврономерах.
Підкреслюємо, що пільговий коефіцієнт застосовується до транспортних засобів, які були ввезені громадянами на митну територію України в період з 1 січня 2015 р. до 25 листопада 2018 року та перебувають у митному режимі тимчасового ввезення або транзиту, а також такі, що перебували у митному режимі тимчасового ввезення або транзиту, й були вивезені за межі митної території України після 25 листопада 2018 року та ввезені повторно.
Акцентуємо увагу, що власники авто з іноземною реєстрацією мають можливість легалізувати свої авто в пільговому режимі до 22 лютого 2019 року!
Варто пам’ятати, що цей коефіцієнт застосовується у разі ввезення одного легкового транспортного засобу однією фізичною особою для власного користування.
Додатково інформуємо, що для успішної реалізації норм даного Закону і визначення конкретних дій для власників вказаних категорій авто, Кабінетом Міністрів України постановою від 12 грудня 2018 року №1077 затверджено Тимчасовий порядок виконання митних формальностей під час здійснення митного оформлення транспортних засобів для їх вільного обігу на митній території України, яким внесені зміни до постанов Кабінету Міністрів України від 7 вересня 1998 року №1388 і від 04 червня 2007 року №795.
З метою уникнення черг та виникнення складних ситуацій при митному оформленні автомобілів, керівництво митниці наполегливо рекомендує заздалегідь потурбуватись про «легалізацію» транспортних засобів з іноземними номерами.
На даний час в Донецькій митниці ДФС діють дев’ять місць (митних постів), де можна здійснити митне оформлення. Крім того, працює консультаційний пункт, а також телефони «гарячої» лінії, за якими громадяни можуть отримати консультації щодо митного оформлення вживаних авто на єврономерах.
Телефони гарячої лінії: 050-045-50-90; 098-964-75-88. 
ГУ ДФС у Донецькій області
Источник: 6264.com.ua

Источник: 0312.ua - Сайт міста Ужгорода

Нa митних постaх Зaкaрпaтської митниці ДСФ в середньому протягом дня здійснюють оформлення 200 трaнспортних зaсобів з іноземною реєстрaцією. Зaгaлом із 25 листопaдa 2018 року, після внесення змін у подaткове і митне зaконодaвство, стaном нa 22 січня 2019 року в Зaкaрпaтській митниці ДФС оформлено 4770 трaнспортні зaсоби громaдян. Це принесло до держбюджету нaдходжень понaд 304 млн грн. Середня митнa вaртість тaких aвто склaлa 3600 дол. СШa.
ДФС нагадує, що з 21 грудня 2018 року почaв діяти Тимчaсовий порядок виконaння митних формaльностей при здійсненні митного оформлення трaнспортних зaсобів для їх вільного обігу нa території Укрaїни.
Як відомо, протягом 90 кaлендaрних днів з дня нaбрaння чинності Зaконом Укрaїни про внесення змін до Подaткового кодексу щодо оподaткувaння aкцизним подaтком легкових трaнспортних зaсобів, крім електромобілів, до aкцизного подaтку буде зaстосовaно коефіцієнт 0,5. Зaзнaчений коефіцієнт зaстосовується у рaзі ввезення одного легкового aвтомобіля однією фізичною особою для влaсного використaння. Пільговий період зaкінчується через 90 кaлендaрних днів з дня нaбуття чинності відповідним зaконом, a сaме – 22 лютого 2019 року.
Вaрто зaзнaчити, що для митного оформлення aвто рaзом з митною деклaрaцією нa трaнспортний зaсіб, що деклaрується в режим імпорту, подaються тaкі основні документи:

реєстрaційні (технічні) документи нa трaнспортний зaсіб (як прaвило, це технічний пaспорт);
документи, що підтверджують прaво влaсності особи нa трaнспортний зaсіб (як прaвило, це договір купівлі-продaжу) aбо прaво ним розпоряджaтися тa деклaрувaти (як прaвило, це доручення);
рaхунок-фaктуру (інвойс) aбо інший документ, який визнaчaє вaртість товaру (можливо, це буде один і той же документ, що підтверджує прaво влaсності).

Крім того, нa внутрішніх митних постaх Зaкaрпaтської митниці ДФС фaхівці відомствa нaдaють консультaтивні послуги громaдянaм з питaнь митного оформлення aвтомобілів.

Громaдяни можуть отримaти консультaції зa тaкими aдресaми:

Митний пост «Виногрaдів-вaнтaжний»:
aдресa: 90300, Зaкaрпaтськa обл., м. Виногрaдів, вул. Північнa, 25.
Митний пост «Ужгород-центрaльний»:
aдресa: 89424 Зaкaрпaтськa облaсть, Ужгородський р-н., с. Великі Лaзи, вул. Східнa, 3;
Митний пост «Мукaчево»:
aдресa: 89600, Зaкaрпaтськa обл., м. Мукaчево, вул. Берегівськa об’їзнa, 12. Телефон чергового: (3131) 4-99-00;
Митний пост «Хуст»:
aдресa: 90400, Зaкaрпaтськa облaсть, Хустський рaйон, м. Хуст, вул. Сливовa 34.
Джерело: 0312.ua

Источник: www.06239.com.ua

8 листопада 2018 року набув чинності Закон України, яким внесені зміни стосовно оподаткування акцизом легкових автомобілів. Суттєвим є встановлення 90 денного терміну застосування пільгового коефіцієнту - 0,5 для розмитнення автомобілів на єврономерах. 
Підкреслюємо, що пільговий коефіцієнт застосовується до транспортних засобів, які були ввезені громадянами на митну територію України  в  період з 1 січня 2015 року до 25 листопада  2018 року  та перебувають у митному режимі тимчасового ввезення або транзиту, а також такі, що перебували у митному режимі тимчасового ввезення або транзиту, й були вивезені за межі митної території України після 25 листопада 2018 року та ввезені повторно.  
Акцентуємо увагу, що власники авто з іноземною реєстрацією мають можливість легалізувати свої авто в пільговому режимі до 22 лютого 2019 року!
Варто пам’ятати, що цей коефіцієнт застосовується у разі ввезення одного легкового транспортного засобу однією фізичною особою для власного користування.
На даний час в Донецькій митниці ДФС діють дев’ять місць (митних постів), де можна здійснити митне оформлення.  Крім того працює консультаційний пункт, а також телефони «гарячої» лінії за якими громадяни можуть отримати консультації щодо митного оформлення вживаних авто на єврономерах!
Телефони  гарячої лінії: 050-045-50-90;098-964-75-88.
Цінуйте свій час та гроші!
Источник: 06239.com.ua

Источник: 0312.ua - Сайт міста Ужгорода

Понад 1500 «євроблях» уже стали українськими, або місяць розмитнення авто на Закарпатській митниці.
Громадяни продовжують активно оформлювати транспортні засоби з іноземною реєстрацією на Закарпатській митниці ДФС. Станом на ранок 26 грудня 2018 року кількість оформлених митницею легкових автомобілів фізичних осіб  склала 1510. В результаті митного оформлення цих автівок до бюджету сплачено понад 96,8 млн гривень. Середня митна вартість таких авто склала 3800 дол. США.
Зауважимо, що за деклараціями громадян, так званих «пересічників», які раніше користувались в Україні транспортними засобами з іноземною реєстрацією, Закарпатська митниця ДФС випустила у вільний обіг 247 легкових авто. Власники цих транспортних засобів поповнили дердавну скарбницю на 15,8 млн грн митними платежами та понад 2 млн грн добровільного внеску. Середня митна вартість цих автомобілів – 2000 дол. США.
Оформлені авто в розрізі років виготовлення: 1995-2000 – 189, 2001-2005 – 575, 2006-2010 – 448, 2011-2015 – 279, 2016-2018 – 19.
Нагадаємо, що Законом України від 8 листопада 2018 року № 2612-VIIІ «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України» для громадян встановлено нові умови ввезення транспортних засобів. Також передбачено перехідний період 180 діб для тих громадян, які ввезли автомобіль з 1 січня 2015 року до набрання чинності цим законом.
Звертаємо увагу громадян, що на внутрішніх митних постах Закарпатської митниці ДФС фахівці відомства надають консультативні послуги з питань митного оформлення автомобілів.
ДФС у Закарпатській області
Читайте також: Закарпатці поспішають розмитнювати свої авто: Через два місяці ця послуга стане вдвічі дорожчою (ВІДЕО)
Джерело: 0312.ua