• Важка втрата: Пішов з життя славетний український письменник

Важка втрата: Пішов з життя славетний український письменник

. \\ АТО

Источник: korupciya.com


У Києві в середу, 31 жовтня, у віці 70 років помер відомий письменник, драматург і кіносценарист Богдан Жолдак.Про це в Facebook повідомив представник Національної спілки письменників України Василь Трубай, додавши, що Жолдак помер о 16:10.Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона


Жолдак за своє життя написав більше десяти книг. Остання з них вийшла в 2015 році – "Укри" про антитерористичну операцію на сході України.Письменник є автором сценаріїв до фільмів "Відьма" (1990), "Козаки йдуть!" (1991), "Іван та кобила" (1992) і "Дорога на Січ" (1994).


Жолдак також був викладачем сценарної майстерності в театральному інституті ім. Карпенка-Карого.Богдан Жолдак народився 13 лютого 1948 року в Києві. Закінчив філологічний факультет Київського Національного університету ім. Т. Шевченка (1972).Був ведучим кількох телевізійних програм на УТ-1 і каналі "1+1", а також членом Національної спілки письменників України та Національної спілки кінематографістів України і об'єднання "Кінопис".
The post Важка втрата: Пішов з життя славетний український письменник appeared first on Корупція Інфо.