• Патрульні повернули додому 15-річну дівчину, яку три дні розшукували родичі

Патрульні повернули додому 15-річну дівчину, яку три дні розшукували родичі

. \\ АТО

Источник: glavcom.ua

15-річну дівчину, яку три дні розшукували родичі, патрульні виявили в 130 кілометрах від власної домівки. Після трьох днів блукань дівчина виявила бажання повернутися додому. Про це інформує патрульна поліція, повідомляє «Главком».


За даними поліції, у Кропивницькому, близько 21-ї години вечора суботи, до патрульних звернувся 34-річний громадянин та повідомив, що у нього в автомобілі перебуває 15-річна дівчина, яку він виявив неподалік від свого будинку, на вулиці Нижній.


Заявник розповів, що дівчина сиділа на землі в мокрому одязі, босоніж і не могла пояснити, як вона там опинилася. Натомість вказала своє ім'я і прізвище та попросила відвезти її до свого приятеля, який мешкає в районі вулиці Комарова.


Чоловік посадив дівчину в автомобіль. На вулиці Євгена Тельнова той побачив екіпаж патрульної поліції, тож одразу вирішив розповісти про ситуацію правоохоронцям.


Патрульні перевірили дівчину за базою даних, виявилося, що її вже три дні розшукують батьки. З'ясували, що вона мешкає в селі Вільшанці Кіровоградської області. Востаннє її бачили 7 серпня на одній із автобусних зупинок, вона мала квиток до Кропивницького.


Дівчина сказала патрульним, що зголодніла і сумує за домівкою. Патрульні нагодували її, а після відвезли до Кропивницького відділку поліції. Там вони зателефонували її родичам. Наразі справою займаються фахівці відділу ювенальної превенції.