• Залізничники не причепили вагони до поїзда Одеса – Київ і людям довелося їхати стоячи

Залізничники не причепили вагони до поїзда Одеса – Київ і людям довелося їхати стоячи

. \\ Мир \\ АТО

Источник: glavcom.ua

Працівники «Укрзалізниці» з невідомої причини не причепили у Вінниці вагони до швидкісного поїзда «Інтерсіті» сполученням Одеса – Дарниця (764Ш), через що пасажирам, які придбали квитки, довелося їхати стоячи. Про це повідомила користувачка Facebook Марія Фабричева.


За її словами, інцидент стався у неділю, 13 серпня.


«Сьогодні моєму чоловікові було необхідно виїжджати з Вінниці раніше, ніж нам (з робочих питань); він взяв квиток на швидкісний поїзд і виявилося, що до поїзд не причепили чотири вагони! І тепер Андрій і багато інших людей, включаючи дітей, їдуть стоячи (з речами, як годиться)», - написала вона.


Фабричева не виключила, що через цю ситуацію подасть судовий позов до «Укрзалізниці».


Чоловік Фабричевої Андрій Швець оприлюднив фото із поїзда, в якому він їде стоячи. Він також додав, що на паперових квитках постраждалих пасажирів стюард ставить помітки від руки про повернення коштів.


20729061_1742771849074998_2644056269583547641_o.jpg

Источник: 5.ua

Пасажири потяга "Інтерсіті" маршруту Одеса-Київ були змушені їхати стоячи через недостачу кількох вагонів. Про це пасажири поїзда активно повідомляють у ЗМІ та пишуть в соціальних мережах.


Зокрема, Марія Фабричова у Facebook написала: "Сьогодні моєму чоловікові було необхідно виїжджати з Вінниці раніше ніж нам (з робочих питань); він взяв квиток на швидкісний поїзд. Виявилося, що до поїзда не причепили 4 (чотири) вагони!!! І тепер Андрій і багато інших людей, включно з дітьми, їдуть стоячи (з речами, як годиться). Може, хтось пояснить "сенс цієї казки", бажано з юридичної точки зору, бо моя фантазія малює картини судового позову проти "Укрзалізниці".


Андрій Швець, певно той самий чоловік, у коментарях допису розмістив фотографію з вагона. Він навіть уточнив номер потяга, час та місце посадки: "764Ш, Одеса-Дарниця, 13/08, 10:30 від станції Вінниця". Він також зазначив, що стюарт на квитках пасажирів ставив позначки – від руки і без печатки – про повернення грошей.Інший пасажир, жителька Кропивницького Валентина, розповіла місцевому інформаційному порталу "Гречка", що певна частина пасажирів, які о пів на шосту ранку мали виїжджати з Одеси до Києва цим потягом виявили, що їх вагонів (за квитками) – немає.


"Потяг прибув на чотири вагони коротшим. У нас квитки, у мене квиток за 615 грн у вагон люкс, №7, а вагонів взагалі п'ять. Люди з дітьми з моря вертаються. Все що їм пропонують кондуктори – шматочки картонки, щоб не сидіти на голій підлозі", – розповіла вона і уточнила, що приблизно 400 пасажирів "розпихали" по чотирьох вагонах.Як повідомили працівники потяга, вагонів не вистачило, бо за два дні до цього сталась поломка. А от пасажирів про це не попередили.


Дивіться також: Про Балчуна та "Укрзалізницю", лоукости та баржі – ексклюзивне інтерв'ю з Володимиром ОмеляномДивіться також фотогалерею: